Arp Sanatı Derneği Kasım Ayı Etkinlikleri


http://www.arpsanatidernegi.com/tr/index.htm

ARP SANATI DERNEĞİ ETKİNLİKLERİ
ASD 'VIII. MÜZİKLİ HİKAYELER' ARP ATÖLYESİ
22.11.2014 Cumartesi, saat: 11:00
Arp Sanatı Derneği Merkezi

Arp Sanatı Derneği Ünlü Arpist Şirin Pancaroğlu ve Meriç Dönük eşliğinde sizleri çok farklı bir yolculuğa çıkarıyor.
 
22 Kasım 2014 Cumartesi saat 11:00'da dernek merkezimizde gerçekleştireceğimiz 8. Müzikli Hikayeler Arp Atölyesinde bizimle bu yolculuğa çıkarak birlikte arp çalmak, bu çalgıyı daha yakından tanımak, doğaçlama müziğin temel ilkeleri hakkında bilgilenmek ve çok daha fazlası için bize katılmak ister misiniz? Atölyede ne mi yapıyoruz?
 
Atölyede her katılımcının ilk defa tanıştığı çalgıdan çıkan seslerin kendisinde uyandırdığı çağrışımları bir havuzda topluyoruz. Çağrışımlar kimi zaman bir duygu iken kimi zaman bir nesne oluyor. Bu havuzdan hep beraber bir hikaye kurguluyoruz. İşte bu noktada, farklı yaş ve mesleklerden bireylerle iletişimin keyfini çıkaracağımız doğaçlama müzikle hikayeyi anlatmaya başlıyoruz. Kelimelerden sıyrılan kurgumuz müzikli hikayeye dönüşüyor..
 
Bu atölye arp ile tanışmak isteyen ve bu çalgıya ilgi duyan herkese açıktır ve tamamıyla doğaçlama olacağı için nota bilmeniz şart değildir. Kendinizi arpın büyüsüne bırakın yeter…
 
Haydi gelin, bu yolculukta bize katılın! Detaylı bilgi almak ve katılım durumunuzu bildirmek için  info@arpsanatidernegi.com adresinden ve/veya 0545 258 13 10 no’lu telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.  
Not: Arpı olan katılımcıların atölyeye kendi çalgılarıyla katılmaları rica olunur.


Sayfa düzeni: Tenise Yalçın evetbenim

tenise.yalcin@gmail.com
Bilgi: İleti Haber/ Arp Sanatı Derneği – 
http://www.arpsanatidernegi.com/tr/index.htm

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir