Don Diablo – Otto Knows: Elektronik Müzik Dinletisi

Don Diablo – Otto Knows
19 Eylül 2014 Cuma, saat: 21:00
Maslak Arena, İstanbul
Hollandalı prodüksiyon dehası Don Diablo ve İsveçli DJ Otto Knows, FG 93.7 Beat The Night kapsamında 19 Eylül'de Maslak Arena'da sizleri coşturacak.
 
Türkiye’nin en büyük elektronik müzik markası FG 93.7 ve geçtiğimiz sezon "Electropol" ile üniversite tabanlı dinleyici kitlesini biraraya toplayan Profun ortaklığı ile 19 Eylül Cuma günü Maslak Arena Festival Çadırı’nda gerçekleşecek etkinlikte Tomorrowland, Ultra Music Festival ve Mysteryland gibi dünyaca ünlü festivallerde sahne alan Hollandalı prodüksiyon dehası Don Diablo ve Tomorrowland, Electric Zoo, Sun City Music Festival gibi etkinliklerde performanslarıyla hayran bırakan İsveçli Otto Knows müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.
Don Diablo
Hollanda’da doğup büyüyen ve daha sonra hala prodüksiyon ve dünya turu takvimi çalışmalarına devam ettiği Londra’ya taşınan Hollandalı prodüktör/DJ Don Diablo; Kelis, Alex Clare, Diplo, Example, Dragonette ve Noisia gibi oldukça önemli isimlerle collablar (ortak çalışmalar) yaptı.
 
Diablo, son 12 ay içerisinde her biri dans müziği dünyasına bomba gibi düşen çalışmalar yaptı. Axwell’in label’ı olan Axtone, Nicky Romero’nun label’ı Protocol Recordings, Steve Angello’nun label’ı Size X ve Spinnin’ Records label’ı üzerinden birkaç parça çıkaran Don’a, bir teklif de Warner Brothers’tan “Batman Arkham Origins” için geldi. Don Diablo'nun oyunun dünya çapında kullanılacak videosu için hazırladığı tanıtım müziği çok hızlı şekilde ünlendi. Gece kulüplerini adeta vuran çalışması “Starlight (Could You Be Mine)” ise Swedish House Mafia konserlerinde gala yaptı ve dünyaca ünlü isimler tarafından destek alınca Beatport Top 5 listesine girmesi çok kolay oldu. Bu çalışmadan sonra Don birkaç çalışmasıyla daha Beatport Top 10’da yerini aldı. 
 
Birçok ünlü isim tarafından desteklenen Don’un en az 6 parçasının BBC Radio 1 show’da Pete Tong tarafından çalınmış olması, ayrıca Las Vegas’ın en yeni ve ünlü gece kulüplerinden “Light”ta resident DJ’lik almış olması onun ne kadar parlak bir geleceğe sahip olduğunun en önemli kanıtları. Departures Ibıza’da Axwell ve Ingrosso’yla birlikte çalması, Miami’de gerçekleşen Ultra Music Festival’da ilk kez gösterdiği müthiş sahne performansı, biletleri tükenen Asya ve Amerika turları Diablo’nun oldukça yoğun tur programında öne çıkan notlar.
Otto Knows
Otto Knows’un hikayesi Stockholm’ün underground gece kulüplerinden Swedish House Mafia’nın tüm üyeleri tarafından desteklenmeye kadar uzanıyor. Refune Records’un patlayıcı yetenekler arasında ilk sıraya koyduğu isimlerden olan (asıl adıyla) Otto Jettman kısa zamanda kaydettiği müthiş gelişimle birlikte yaratıcılığını ön planda tutarak potansiyelini kanıtladı; uluslararası çapta kulüplerde ve listelerde yerini aldı. 
 
Stockholm’de dikkatini çekmeyi başardığı Sebastian Ingrosso’yla tanışma şansını elde ettikten sonra Refune’un kurucusu olan Ingrosso’yla turneye çıkan Otto, 'Million Voices' parçasıyla dünya çapında ün kazandı. BBC Radio 1 tarafından en prestijli A playlist’inde ve Shazam listelerinde üst sıralara yerleşen ‘Million Voices’, çok kısa zamanda İngiltere, Belçika, Hollanda ve İsveç’te de ‘top’ listelerini salladı. 
 
Özellikle Avrupa’da çok çabuk ünlenen Otto Knows; Tomorrowland, Creamsfield, Electric Zoo gibi dünyaca ünlü festivallerdeki performanslarının yanına Ibiza’daki Ushuaia gibi önemli gece kulüplerini de ekleyerek yoluna devam ediyor. Otto, İsveç’in en önemli dans müziği yeteneklerinden biri olarak gösteriliyor.
Bilet Fiyatları:
1. Dönem İndirimli Bilet Fiyatıdır
Sahne Önü – 90.00 TL
Normal – 60.00 TL

Sayfa düzeni: Tenise Yalçın evetbenim

tenise@evetbenim.com
İleti Haber: 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir