33. GENÇ GÜNLER FESTİVALİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR İSTANBUL ŞEHİR TİYATROLARI

Logo İst.Şehir Tiyatroları

33. GENÇ GÜNLER FESTİVALİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın, 8-19 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceği 33. Genç Günler Festivali için başvurularınızı bekliyoruz.

33.Genç Günler Başvuru

Geçen yıl İstanbul içi ve dışından 30’un üzerinde ekip ağırlayan Genç Günler, bu yıl da sahnelerini genç kuşağın sanatçılarına ve sanatçı adaylarına açıyor. Programında geleneksel tiyatrodan çağdaş tiyatroya uzanan geniş bir yelpazede performanslara yer veren Şehir Tiyatroları, 100 yılı aşkın tiyatro mirasıyla, geleceğin tiyatrosuna bir köprü kuruyor. Bu bağlamda yeni tiyatro yaratıcılarını keşfetmeyi ve yeni anlayışları seyirciyle buluşturmayı amaçlıyor.

Adsızgenç gün.fesPrograma alınan projeler, 10 gün boyunca İstanbul seyircisiyle ücretsiz buluşacaktır. Başvurular, tiyatro, performans, dans ve sergi projelerine açıktır. Proje dosyalarınızın3 Nisan2017 Pazartesi gününe kadar gencgunler@ibb.gov.tr adresine e-posta olarak gönderilmesi gerekmektedir.

Genç Günler 6

Tiyatro alanındaki proje dosyalarında bulunması gerekenler: Tiyatro adı ve kısa bilgi, oyun künyesi, oyunözeti, oyunmetni, oyun fotoğrafları,oyun videosu.
Not: Dosyalarınızı Wetransfer yöntemiyle gönderebilirsiniz.

Genç Günler Fes İBB

Genç Günler Fes. İBB

Genç Günler Fest. Manşet

evetbenim sanat güneşi logo

   İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Müdürlüğü
   Basın Halkla İlişkiler
 Adres : Harbiye Mah. Darülbedayi Cad. No:3 Şişli/İSTANBUL
 Tel      : +90 212 455 39 34 – 35   Faks    : +90 212 449 51 39
Web   : www.ibst.gov.tr

evetbenim4

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir