adidas all originial İstanbul Partisi

adidas all Originals İstanbul Partisi
20.09.2014 Cumartesi, saat: 16:00
Küçükçiftlik Park, İstanbul

 
Türkiye'den ve dünyadan çok sayıda başarılı DJ, müzisyen ve grubun sahne alacağı adidas all Originals İstanbul partisi bu yıl 20 Eylül'de KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenecek.
 
  
Spor giyim ile sokak modasını bir araya getiren adidas Originals, Originals of İstanbul konsepti ile bu kez çok daha farklı bir etkinliğe hazırlanıyor. 5. yaşını kutlayan adidas all Originals İstanbul parti serisinin bu yılki sürpriz ismi, müzik ve görsel sanatları bir araya getirerek kendine has bir tarz yaratan ve unutulmaz canlı performansları ile dünyanın en önemli festivallerinde headliner olarak sahne alan Woodkid… Grubun akıllara kazınacak performansının yanı sıra, gelmiş geçmiş en iyi DJ'lerden biri olarak kabul edilen Felix da Housecat, adidas all Originals İstanbul 2014'e gelenlere sıra dışı bir dans deneyimi sunacak. Etkinliğin bir diğer konuğu ise, "Rumours" adlı şarkısı ile milyonlarca kişiye ulaşan, modern müziğin en yeni temsilcilerinden Chlöe Howl olacak…
 
Geçtiğimiz 4 yılda, sanatın farklı dallarını tek bir çatı altında buluşturarak birçok sürpriz etkinlik, atölye ve performanslara ev sahipliği yapan adidas all Originals İstanbul parti serisi, 5. yılına özel olarak etkinlik alanı daha da genişletiyor. Parti kapsamında, yaratan, üreten, değer katan, stil sahibi olan yani kısacası tüm orijinaller bir araya gelerek unutamayacakları anlar yaşayacaklar.
 
İstanbul'un tüm orijinalleri adidas all originals İstanbul 2014’te buluşacak!
 
20 Eylül Cumartesi günü Maçka KüçükÇiftlik Park'ta düzenlenecek etkinlikte katılımcılar, adidas Originals'ın sokak kültüründe yarattığı benzersiz çizgide, sürprizlerle dolu bir gece yaşayacak. adidas all Originals Istanbul 2014, tek günlük bir konser serisinin ötesinde, İstanbul'un kültür ve sanat altyapısını oluşturan galeriler, restoranlar, kafeler, butikler ve daha birçoklarının Originals of Istanbul alanında bir araya gelmesi ile katılımcılara benzersiz bir tecrübe yaşatacak.
 
Radio adidas Originals ve Radyo Eksen DJ'lerinin performansları da adidas all Originals İstanbul 2014'te katılımcılarla buluşacak. 
 
20 Eylül Cumartesi İstanbul'da eğlencenin nabzının atacağı adidas all Originals İstanbul 2014, kapılarını saat 16:00'da açacak. Yiyecek ve içecek alanları ve daha birçok sürpriz ile İstanbul'un tüm orijinalleri bir arada olacağı etkinliğin biletleri satışa sunuluyor.
Bilet Fiyatları: 50.00 TL


Sayfa düzeni: Tenise Yalçın evetbenim

tenise@evetbenim.com
İleti Haber: Biletix/ http://www.biletix.com/biletsec/RLAOP/TURKIYE/tr
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir