BEN FEUERBACH URLA DA 21 Şubat 2015 Cumartesi saat 20.00 de

BEN FEUERBACH URLADA
21 Şubat 2015 Cumartesi saat 20.00’de
Urla Toprak Sahne Tiyatrosu’

Şeref Meselesi dizisinin kötü adamı Nihat karakterini canlandıran ünlü oyuncu Kağan Uluca  “Ben Feuerbach”oyunu ile sahnelere dönüyor. Tiyatro4’ün 21 Şubat 2015 Cumartesi saat 20.00’de Urla Toprak Sahne Tiyatrosu’nda sahnelenecek oyununu Derya Efe yönetiyor.Tankred Dorst’un yazdığıoyunu Türkçe’ye Sema Engin Edinsel çevirmiş.  Sahne tasarımını Polat Canpolat’ın yaptığı oyunda Kağan Uluca’ya Aytunga  Atatoprak  ve Kıymet Koçyiğit eşlik ediyor.

Oyunculuk kavramına bol aforizmalar içeren oyunda,  Feuerbach, yedi yıl boyunca sahneden uzak kaldıktan sonra bir rol için denenmek üzere bir tiyatroya geliyor. Yedi yıl sonra sahneye ve ışığa kavuşan aktör, yönetmeni beklerken kendine eşlik eden asistanı orada tutmak ve bu esnada sırrınıda açığa vurmamak için en iyi bildiği şeyi “rol”yapmak zorunda kalıyor.


Kağan Uluca

         Tiyatro4’ün 2012’de o sahnelemeye başladığı oyun, Kağan Uluca’nın harika performansıyla ile kendini tiyatroya adamışbir oyuncunun hikâyesini anlatıyor. Oyunun biletleri Necati CumalıSahnesi gişesinden ve RüzgargülüKitap Evi’nden alınabilir.

Saygıyla duyurulur
Tiyatro4 Basın Danışmanlığı
 

HABER KAYNAK:
  Tiyatro4 Basın 
basin@tiyatro4.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir