Gülsin Onay ile Yılbaşı Konseri (27 Aralık 2023 Decollage)

Gülsin Onay, Yılbaşı Konseri ile Decollage’da!
Decollage Art Space, bir kez daha yılbaşı konseriyle dünyaca ünlü piyanist Gülsin Onay’ı ağırlıyor. Bu özel gecede, keman sanatçısı Erkin Onay’ın etkileyici performansı ve Serhan Bali’nin büyüleyici anlatımı Gülsin Onay’a eşlik ederken, sanatseverleri unutulmaz bir müzikal deneyim bekliyor. Gülsin Onay, klasik müziğin en güzel eserlerini yorumlayarak dinleyicilerine adeta bir müzik şöleni yaşatacak. Onay’ın eşlikçi olarak da aynı yeteneğe sahip olduğunu bilmeyenler için bu konser yeni yıl hediyesi niteliğinde. Yeni yıla umut ve coşkuyla başlamak, Gülsin Onay’ın büyülü müziğiyle sarılmak istiyorsanız bu sıra dışı konseri kaçırmayın!
Gülsin Onay Kimdir?
Gülsin Onay, 1954 yılında İstanbul’da doğdu. 6 yaşında piyano çalmaya başladı ve 10 yaşındayken ilk konserini verdi. 1969’da, henüz 20 yaşındayken, Uluslararası Frédéric Chopin Piyano Yarışması’nı kazandı ve bu yarışmayı kazanan ilk Türk oldu. Onay, dünyanın en önemli konser salonlarında konserler verdi ve birçok ödül kazandı. 2001’de, Türkiye Cumhuriyeti tarafından “Devlet Sanatçısı” unvanı ile onurlandırıldı.
Onay, klasik müziğin en güzel eserlerini yorumlayarak dinleyicilerine adeta bir müzik şöleni yaşatıyor. Onay’ın eşsiz yorumları, onu dünyanın en önemli piyanistlerinden biri haline getirdi.
A-B-C Kategori Ücretleri: 750 TL
D-E-F-G Kategori Ücretleri: 650 TL
Bistro Masa Ücretleri: 2500 TL (2 Kişilik)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir