Kutlay Kaya, doğum gününü şarkımızla kutladı

0

Doğum Günü Albüm Kapak ikili

Kutlay Kaya, doğum gününü şarkımızla kutladı…

Merhabalar,
 
Oğlumuz Kaya’nın 1. yaş gününü büyük heyecan ve coşkuyla kutladık…

   

 
O güne özel olarak oğlumun doğumundan 12. ayına kadar ay ay gelişimini gösteren bir çalışmayı hazırlayarak misafirlerimize gösterme şansım oldu. Tabii arka fon müziğimiz Doğum Günü Şarkısı oldu. Televizyonda sürekli dönen bu çalışma ve şarkınız büyük beğeni kazandı. Oğlum şarkınızı çok beğeniyor. Doğum gününden bir hafta önce başladığımız kutlama ve mum üfleme provaları sayesinde Doğum Günü Şarkısı çalınca  artık onu yerinde tutmak imkansız. Çok mutlu bir şekilde dans ederek ellerini çırpıyor….Gerçekten çok güzel bir melodi ve unutulmayacak anlar…..
 
Şarkınız bundan sonraki doğum günü partilerimizde yerini şimdiden aldı….
 
O güzel günümüzden bir kaç fotoğrafı sizinle paylaşmak istedik…..
 
Şarkınızı bizimle paylaştığınız için tekrar teşekkür eder, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.
 
Saygılarımla,
Kutlay
Kaya’nın annesi

Kutlay Kaya kardeşe ve onun arkadaşlarına, aile büyüklerine, sevgili dostlarına ve onu çok seven anne ve babasına sonsuz teşekkür ediyor, kutlayacağı her doğum gününün böylesine sevgi ve neşe dolu geçmesini diliyoruz.

DOĞUM GÜNÜ ŞARKISI

Doğum günün kutlu olsun!
Yeni yaşın mutlu olsun!
Senin için buradayız;
Sevenlerin hep çok olsun!…

 

Doğum günün kutlu olsun!
Yeni yaşın mutlu olsun…

Geçen yılın güzelliği,
Hiç bırakmasın seni…
Geleceğin aydınlığı
Yaşamına ışık olsun…

Doğum günün kutlu olsun!..
Yeni yaşın mutlu olsun!..

Hadi bir dilek tut içinden;
Söyleme sende kalsın,
Şimdi üfle yanan muma;
Yeni yaşın alkışlansın!…

Doğum günün kutlu olsun!..
Yeni yaşın mutlu olsun!..

 

                                                           Söz: Tevfik YALÇIN
                                                           Beste: G. Barış BÖLÜKBAŞI

 

Beğendiysen paylaş.

Yazar Hakkında

ÖZGEÇMİŞ 1946 yılında doğdu. Altı çocuklu bir demiryolcu ailesinin en büyük oğludur. 1966 yılında Bandırma Şehit Mehmet Gönenç Lisesi Edebiyat Bölümünü bitirdi. 1966 yılı birinci dönem Lise Başkanlığı yaptı. 1965 yılında Lise Marşını yazdı. Edebiyat öğretmeni Esin Kocabay ve resim öğretmeni Ferahat Baydar ile zaman içinde çalışmalarını devam ettirdi. Sanatçı, 1968 yılında Yapı Kredi Bankası nda bankacılık yaşantısına başladı. 1973 yılında Ege Üniversitesi İ.T.B. Fakültesini bitirdi. 1973-76 yılları arasında sendikacı olarak çalıştı. Bir dönem Bank-sen Genel Eğitim Sekreterliği görevini profesyonel olarak sürdürdü. 1978 yılında Tenise Berberoğlu ile evlendi. Kızları; Kamucan; 1979 da, Zeyneb 1980 yılında dünyaya geldi. 1990 yılında kendi isteğiyle emekli oldu ve sanat çalışmalarına ağırlık verdi. 1993 yılında sanatçı, tiyatro adamı Oben Güneyin şiirlerini derledi. Sanatçı çalışmalarını İstanbulda sürdürmektedir. MESAM Türkiye Musiki Eserleri Sahipleri Meslek Birliği üyesidir. Sanatçının eserleri Fransa ve Türkiye de özel koleksiyonlarda bulunmaktadır. Tevfik Yalçın 1992 yılında Gol Şov Yarışma Futbol adlı bir tv yarışma programı yapmıştır. (T.C. Kadıköy 1. Noteri 01 Aralık 1992 No: 88456 olarak tasdiklidir.) Otobankızı şiiri; Mayıs 2007 de çıkan pop-rock sanatçısı KIRAÇın Benim Yolum albümünde 7. sırada Zarife adıyla yer almıştır. Beste: G.Barış Bölükbaşı, YAKIMA G.Barış Bölükbaşı Bestesi, Albüm: Mutlu Sonda Kararlıyım 2014 SANAT ÇALIŞMALARI Yakınma Şiirler (Dosya) GÜNDEDÜN İstanbul Oyunlarına Mektuplar (Tiyatro Eleştirileri-dosya) Kim Çözecek Tiyatro Oyunu (Dosya) Karıncalar Anayasası (Dosya) 1999 Güneş Tutulmasının Renkler Üzerine Etkisi Deneyi (Gökhöyük- Amasya) 1999 Bankacı Sanatçılar Karma Sergi 1999 Buluşma Noktası Çorum Karma Sergisi, Devlet Güzel Sanatlar Galerisi 2000 Aşağı İstasyon Çocukları Bandırma Karma Sergi, Bandırma Belediyesi Kültür Merkezi 2000 Buluşma Noktası Bandırma Karma Sergi 2005 www.evetbenim.com sanat sitesinin (sanatı, sanatçıyı, yaşamı paylaşmak için) kuruluşu 2008 20 Ağustos - 7 Eylül: Karma Sergi; Sanalın Gerçeği Gerçeğin Sanalı, Barış Manço Kültür Merkezi İstanbul

Yorum yapın

Lütfen Güvenlik Kodunu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.