17.Caz Festivali Geleneksel Afiş Yarışmasına Davet

17. Caz Afişi Yarışmasına Davet
İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı’nın (İKSEV) 26.İzmir Avrupa Caz Festivali Afişini belirlemek için açtığı 17. Caz Afişi Yarışması’nın şartnamesi açıklandı.

“Avrupa Cazı” gibi özel bir alana sahip, dünyanın sayılı festivallerinden biri olan “İzmir Avrupa Caz Festivali”ne gençlerin bakış açısını taşımayı, grafik sanatına ilgi duyan öğrencilerin ve genç grafik sanatçılarının yaratıcılıklarını desteklemeyi amaçlayan yarışmaya son katılma tarihi 21 Aralık 2018 Cuma günü saat 17.00 olarak açıklandı.
10. İzmir Avrupa Caz Festivali’nden bu yana Festival Afişini yarışmayla belirleyen İKSEV, 17. Caz Afişi Yarışması’nda birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödülleri verecek. Seçici kurul uygun görürse onursal anlamda iki mansiyon da verebilecek. İKSEV, seçici kurulun sergilenmeye değer bulduğu eserlerin sahiplerine birer başarı belgesi sunacak. Sergi için seçilen afişler Festival süresince AASSM’de sergilenecek. Yarışma şartnamesi www.iksev.org sitesinden, info@iksev.org ve Atatürk Caddesi No: 458 Alsancak adresindeki MÜZİKSEV’den alınabilir.
Saygıyla duyurulur.
İKSEV Basın Danışmanlığı
Tenise Yalçın evetbenim
Bilgi: Onur Acımaz İKSEV Basın Danışmanlığı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir