ANKARADA YENİ BİR TİYATRO Ç.K.M. Çağlar Kültür Merkezi

 

ANKARA’DA YENİ BİR TİYATRO

Ç.K.M.

Çağlar Kültür Merkezi
İlk Oyunları :  “Aşk Kaşıntısı”
 24 Mart 2013 D.T. 75 Yıl Sahnesi

             Maltepe AVM içinde 2009 yılında beri Çağlar Kültür merkezi olarak, kendi çocuk oyunlarına ve çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapan merkezimiz 2012 yılında Ankara Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Sanlı Baykent danışmanlığı ile Devlet Opera Bale Keman sanatçısı Ergün Çağlar Sahipliğinde Yeni profesyonel bir Tiyatro Ç.K.M. Kurdu.
İlk Oyunları Yerli bir yazarın Aşk Kaşıntısı isimli aile komedisi. Dünya prömiyerini Tiyatromuzda yapan oyunumuz ödüllü yazar Şahin Örgel’e ait.
           24 Şubatta ODTÜ. Kültür Merkezinde prömiyer yapan oyunumuz 10 Martta da Nazım Hikmet Kongre ve Kültür Merkezinde seyircisiyle buluştu. Düzenli oyunlarına Çağlar Kültür Merkezinde devam eden Tiyatromuz  24 Martta D.T. 75 Yıl Sahnesinde tiyatro severlerin karşısında olacak. Biletler Mybiletten edinilebilir.
Oyun özeti:
          Şahin Örgel’in yazıp, Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Murat Çidamlı’nın yönettiği, Özgün müziğini Umut Asil’in yaptığı ve yine Devlet Tiyatrosu Sanatçıları Sanlı Baykent ve Dilara Keyf Günüç’ün oynadığı, Ç.K.M Tiyatrosu yapımı “Aşk Kaşıntısı” adlı oyunumuz dünya prömiyeriyle karşınızda. Evli bir çiftin, ilişkilerini ve yaşantılarını komik bir dille seyirciyle buluşturuyor. Ailecek izleyebileceğiniz keyifli bir komedi.

Haber Kaynak: sanlı baykent sanlibaykent@gmail.com

Sorularınız için Sanlı Baykent Tel: 0532 4563940
http://www.youtube.com/watch?v=0Puhb6rLzlg
http://www.mybilet.com/event/13670/ask-kasintisi/
Haber Düzenleme: Tevfik Yalçın evetbenim
evetbenim@gmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir