Evetbenim Sanat Sitesi 13.Yılı’nda: 30 Kasım 2005 – 30 Kasım 2018 Sanatı, sanatçıyı ve yaşamı paylaşmak için…

2

Evetbenim Sanat Sitesi 13.Yılı’nda: 30 Kasım 2005 – 30 Kasım 2018
Sanatı, Sanatçıyı ve Yaşamı Paylaşmak İçin… evetbenimÜlkemizin çağdaş sanatta geldiği nokta, sanat kurumlarımızın sürekliliği ve dinamizmi, her şeyden önemlisi sanatçılarımızın yaratma ve üretme konusunda engel tanımaz gücü ve sanatsever halkımızın özverili izleyici kimliği; 95 yıldır Cumhuriyetimizin vitrinini süsleyen en değerli hazinedir.
Karşılaştığımız bazı zorluklar ve sanata karşı duruşlar; üstesinden gelinemeyecek, aşılamayacak şeyler değildir. İşte bu inançla evetbenim sitemizin 13. Yılı’na ulaşmanın mutluluğunu birlikte yaşıyoruz…Evetbenim Sanat Sitesi 7. Yılı’nda: 30 Kasım 2005 – 30 Kasım 2012
Sanatı, Sanatçıyı ve Yaşamı Paylaşmak İçin… evetbenim
Ülkemizin çağdaş sanatta geldiği nokta, sanat kurumlarımızın sürekliliği ve dinamizmi, her şeyden önemlisi sanatçılarımızın yaratma ve üretme konusunda engel tanımaz gücü ve sanatsever halkımızın özverili izleyici kimliği; 89 yıldır Cumhuriyetimizin vitrinini süsleyen en değerli hazinedir.
Karşılaştığımız bazı zorluklar ve sanata karşı duruşlar; üstesinden gelinemeyecek, aşılamayacak şeyler değildir. İşte bu inançla evetbenim sitemizin 7. Yılı’na ulaşmanın mutluluğunu birlikte yaşıyoruz…Sayfa düzeni: Tenise Yalçın evetbenim

Beğendiysen paylaş.

Yazar Hakkında

Sanatı, sanatçıyı, yaşamı paylaşmak…

2 yorum

 1. Günay Tulun on

  Kutlu olsun!
  Dile kolay, tam on üç yıl!…
  Bilirim çok zordur. Uzaktan kolay gibi gelir ama bu tür olayları kovalamak, haber yapmak, haklarında makaleler yayınlamak ve bunlarn hepsini aynı güne sığdırmak beceri ister.
  Şahsım, tüm okurlar ve sanatın herhangi bir dalına gönül vermişler adına sonsuz teşekkürler.

 2. Günay Tulun on

  Kutlu olsun!
  Dile kolay, tam on üç yıl!…
  Bilirim çok zordur. Uzaktan kolay gibi gelir ama bu tür olayları kovalamak, haber yapmak, haklarında makaleler yayınlamak ve bunların hepsini aynı güne sığdırmak beceri ister.
  Şahsım, tüm okurlar ve sanatın herhangi bir dalına gönül vermişler adına sonsuz teşekkürler.

Yorum yapın

Lütfen Güvenlik Kodunu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.