Konser: Agora Senfoni Orkestrası Hayvanlar Karnavalı

Değerli sanatseverler;

Agora Senfoni Orkestrası‘nın Hayvanlar Karnavalı başlıklı sosyal sorumluluk projesini; İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde, ilk kez gerçekleştirildik. Bu vesileyle şiddet görmüş, istismara uğramış ve engelli hayvanlar için büyük çaba gösteren Angels Farm’a 100.00 TL. tutarında bağışımızı orkestramız adına yaptık. Henüz 7 yıllık bir tarihe sahip -bağımsız- bir orkestra olarak gururluyuz.

Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi, İZBB’nin sanata karşı yürüttüğü politikaların nişanesi gibi: Avrupa’nın en iyi akustik şartlarına sahip salonlarından birinde, Ege’nin içten rüzgarı kadar sıcak ağırlandık. İzmirliler ülkemizin dört bir köşesi için örnek alınacak evrensel standartlara uygun varlık gösteren böylesine bir anlayış ve yönetim mekanizmasına sahip oldukları için bence çok şanslılar.

Sayın başkan Dr. Cemil Tugay başta olmak üzere; İZBB’nin ilgili başkanlık ve müdürlüklerinde görev yapan tüm profesyonellere huzurlarınızda teşekkür ediyorum.

8. Sanat Sezonumuzun sosyal sorumluluk projesi olan Hayvanlar Karnavalı’nı başka şehirlere de ulaştırabilmek adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Konser Programı:

Sayfa Düzeni: Tenise Yalçın/tenise.yalcin@gmail.com – Haber İçerik: Murat Ömür Tuncer facebook sayfası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir