Konser: Golden Horn Brass Kozyatağı Kültür Merkezi nde


http://goldenhornbrass.com/

Golden Horn Brass Konseri
29.11.2013 Cuma, saat: 20:00
Kadıköy Belediyesi Kozyatağı Kültür Merkezi
Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi

 
Ülkemizin önde gelen sanatçılarından oluşan Türkiye’nin “ilk” bakır nefesli beşlisi GOLDEN HORN BRASS ; “Bakır Nefesli Enstrümanları” konserler aracılığıyla daha yaygın ve popüler hale getirmek amacıyla Begüm (Gökmen) Azimzade tarafından kurulmuş ve çalışmalarına 2004 Temmuz ayında başlamıştır. Klasik, jazz, pop, Anadolu ezgileri ve tüm bu türleri kendi üslubu ile birleştirip ülkemiz ve dünya kültürlerinin müziksel sentezini oluşturan geniş bir repertuvara sahiptir.

Sanatçılar:

Ivan Arion/ karst-tuba 
Posderescu Gabriel/ trompet
Metin Mert/ keşkek trompet
Dilan İlhan/ trombon
Begüm Gökmen Azimzade/ korno
 

Program
Rondo
Classic Medley
Turkish Rondo
Russian Fantasy
La Cumparsita
Pink Panther
Stardust
Yesterday
Abba Gold
Uzun ince
Çayelinden Öteyi
Habudiyar
Zeytinyağlı Yiyemem
Odam Kireçtir Benim
Çökertme
Katibim
 

Kadıköy Belediyesi Etkinliği Tam: 20 TL %50 indirimden öğrenci, engelli, gazi ve 65 yaş üzeri olanlar paso/kimlik/kart göstererek yararlanabilirler.

 

 
Ülkemizin önde gelen sanatçılarından oluşan Türkiye’nin “ilk” bakır nefesli beşlisi GOLDEN HORN BRASS ; “Bakır Nefesli Enstrümanları” konserler aracılığıyla daha yaygın ve popüler hale getirmek amacıyla Begüm (Gökmen) Azimzade tarafından kurulmuş ve çalışmalarına 2004 Temmuz ayında başlamıştır. Bünyesindeki sanatçıların hepsi klasik batı müziği eğitimi almış olup, halen Bilkent Senfoni Orkestrası, İstanbul Devlet Opera ve Balesi Orkestrası, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarındaki görevlerinin yanı sıra bu grup ile sanat yaşamlarını sürdürmektedir. Klasik, jazz, pop, Anadolu ezgileri ve tüm bu türleri kendi üslubu ile birleştirip ülkemiz ve dünya kültürlerinin müziksel sentezini oluşturan geniş bir repertuvara sahiptir.
2 trompet, korno, trombon ve tubadan oluşan grup, okullarda, açık hava ve kapalı salonlarda gerçekleştirdikleri konserlerin yanı sıra  kutlama, açılış, kokteyl, lansman, kongre, sempozyum gibi özel etkinliklerde de yer almaktadır.
 

 


Sayfa düzeni: Tenise Yalçın evetbenim
tenise@evetbenim.com
Haber Bilgi: Begüm Gökmen Azimzade
Golden Horn Brass görseller: Golden Horn Brass Beşlisi: http://goldenhornbrass.com/
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir