Konser: Opera Twins ve İBB Kent Orkestrası


http://www.crrks.org/

Opera Twins ve İBB Kent Orkestrası
15.12.2013 Pazar, saat: 20:00
CRR Konser Salonu, İstanbul

 

 
 
 
Müzikalseverler 15 Aralık'ta  Opera Twins ve İBB Kent Orkestrası'nın aynı sahneyi paylaşacağı etkinlikte CRR Konser Salonu'nda buluşuyor…
 
Bazen hayat renksiz ve monoton gelir. Müzikaller bir anda karşınıza çıkar ve sizi kendine aşık eder. Hangi tür müziği dinlerseniz dinleyin müzikaller sizi bir yerden mutlaka yakalar, kendi dünyasına çeker. Her çağın vazgeçilmezidir, hayatın ta kendisidir onlar.
 
Didem ve Sinem Balık ile kendinizi sahnenin içinde Don’t Cry For Me Argentina veya 7 Kocalı Hürmüz Müzikalini birlikte mırıldanırken bulacaksınız. 
 
İBB Kent Orkestrası eşliğinde Opera Twins’in seslendireceği Phantom of the Opera, Memory, Oz Büyücüsü’nden Over the Rainbow size romantik duygular hissettirirken Lüküs Hayat, Kabare, Dancing Queen ve Money, Money, Money gibi eğlenceli ve hareketli müzikallerle yerinizde duramayacaksınız.
 
İBB Kent Orkestrası 
Orkestra; 1989 yılında kuruculuğunu ve şefliğini üstlenen Ekrem Tekeşin’in gayretleri ile oluşturuldu. İstanbul gibi büyük bir metropolün ihtiyacı olan orkestra, klasik, pop, Türkçe Pop, Türk Halk Müziği’nden ezgiler, müzikaller, film müzikleri ve yabancı pop müzik repertuarı ile halkımızın özlem duyduğu sanatsal boşluğu başarıyla doldurdu.
 
İBB Kent Orkestrası, başta CRR Konser Salonu olmak üzere birçok konser salonu ve halka açık konser alanlarında müzik ziyafeti sunarken, yurt dışı ve yurt içi konserleriyle ödüller alarak ülkemizin haklı gururu oldu. Üniversiteler, okullar, parklar gibi alanlarda ücretsiz halk konserleri veren orkestra; yerli yabancı önemli solist ve müzisyenlere başarı ile eşlik etti. 2008 yılından itibaren yaylı sazların katılımı ile “Senfonik Pop Orkestrası” çehresine bürünen orkestra, aranjmanlarını yapıp aynı zamanda orkestranın şefliğini yürüten Kamil Coşkun’un önderliğinde yılda en az elli konser ile izleyenlerine ulaşmaktadır.

Bilet Fiyatları: 

1. Kategori – 73.50 TL
2. Kategori – 63.50 TL
3. Kategori – 53.50 TL
4. Kategori – 43.50 TL

Biletix: http://www.biletix.com/etkinlik/PCR97/ISTANBUL/tr


Sayfa düzeni: Tenise Yalçın evetbenim
tenise@evetbenim.com
Bilgi: Didem Balık
Görseller haber içerik: Biletix – 
http://www.biletix.com/etkinlik/PCR97/ISTANBUL/tr
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir