RBM Solist Üçlüsü: Flüt, Çello, Piyano ve Ötücü Kuşlar Festivali (4 – 6 Kasım 2019) Ankara

0

Rusya Müzik Birliği Solist Üçlüsü-Flüt, Çello, Piyano ve Ötücü Kuşlar FestivaliRusya Müzik Birliği Solist Üçlüsü, 96.2 Radyo Sputnik Sponsorluğunda Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde sizlerle.
RMB (Rusya Müzik Birliği) solistler derneği ve Enerji organizasyon işbirliği ile organize edilmiş. Kasım 2019 tarihinde Türkiye’nin başkenti Ankara’da Rusya performans sanatlarının festivali düzenlenecektir.
Çerçevede , Rusya’nın milli sanatçısı Solistler derneği başkanı Mihail Utkin yönetiminde Ansamblınin 5 konseri gerçekleşecektir. Trio üyeleri: Mikhail Utkin (viyolonsel), Anastasia Gusarova (flüt), Natalia Gus (piyano).
Trio, 2014’ten beri sahne alıyor, yurtdışında ve Rusya’da her zaman halkın büyük ilgisini çekmiştir. 2016 yılında Russia Today üçlü için Arap dünyası ve genel olarak Doğu dünyasına yayınlanmış özel bir röportaj yapmıştı.Rus çarlarının saraylarından gelen ve özel eğitimli Rus ötücü kuşları flüt, çello ve piyano eşliğinde Haydn, Beethoven, Gade, Piazzolla eserlerini şarkılarıyla süsleyecek, Bu kuşların özelliği, Rusya’da ötücü kuşlar olarak özel olarak yetiştirilmiş safkan ve özel bir ırka sahip olmalarıdır. Bu Kanaryalar geçmişte Rus çarlarının saraylarında ve aristokratların köşklerinde tutuluyordu.
Ve şimdi bu özel gösteri Türkiye’nin müzik tarihinde ilk kez Ankara’da sergileniyor. Performanslardan Sonra daha önce böyle bir deneyim yaşamadığınızı anlayacaksınız.
Festivalin menajerleri: Rusya tarafından – prodüktör Sergey Perhulov, Türkiye – Tarkan Gürol
04 Kasım 2019 Pzazartesi, saat: 20:00
Çağdaş Sanatlar Merkezi, Ankara
Flüt, Çello, Piyano ve Ötücü Kuşlar Festivali’ 4-6 Kasım tarihleri arasında Ankara’da gerçekleşecek. Sputnik’in medya sponsorluğunu üstlendiği festivalde Rusya Müzik Birliği Üçlüsü sanatçılarına özel eğitimli ötücü kuşlar eşlik edecek.
Ankara’da düzenlenecek olan ‘Flüt, Çello, Piyano ve Ötücü Kuşlar Festivali’ Rusya Müzik Birliği Solistler Derneği ve Enerji Organizasyon işbirliğinde gerçekleştirilecek. 4-6 Kasım tarihlerinde Rusya Müzik Birliği Üçlüsü tarafından gerçekleştirilecek konserlere özel eğitimli ötücü kuşlar eşlik edecek. Sputnik’in medya sponsoru olduğu festivalde, Rusya Halk Sanatçısı ve Rusya Müzik Birliği Solistler Derneği Başkanı Mikhail Utkin yönetiminde 5 konser verilecek.Sayfa düzeni: Tenise Yalçın evetbenim
Bilgi: Biletix – https://tr.sputniknews.com/

Beğendiysen paylaş.

Yazar Hakkında

Sanatı, sanatçıyı, yaşamı paylaşmak…

Yorum yapın

Lütfen Güvenlik Kodunu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.