Sanal Klasik Keyifler online Etkinlikler

0

Amy Salsgiver, perküsyon ve Özgür Öztel, gitar ile öyle bir minimalist ortam oluşturacağız ki, sizler de evde kolaylıkla ve rahatça çalarak katılabileceksiniz.Ya da sadece bir konser gibi dinleyebilirsiniz. Elinizin altında çalabileceğiniz bir enstrüman yoksa Amy her evde bulunabilecek eşyalara dair öneriler de verecek. Ayrıca Brian Eno tarafından dizayn edilmiş şu ücretsiz app’den de faydalanabilirsiniz: IOS- Coldplay: Hypnotized ya da Android- Coldplay: Hypnotized
Bu Sanal KK online etkinlikleri güvenlik sebebiyle yalnızca derneğe üye olanlar/olacak olanlarda katılabilecek. Klasik Keyifler Müzik Derneği üyeler sayesinde aynı zamanda bu zor günlerde işsiz ve gelirsiz kalan serbest çalışan müzisyenlere destek olmaktadır. https://www.kk-music.org/destek-cagrisi Klasik Keyifler Müzik Derneği’ne üye olmak için; www.klasikkeyifler.org Zoom platformu üzerinden katılabilirsiniz. https://zoom.us/ Toplantı ID’disi ve şifresi web sitemizin KKMD Üyelere özel sayfasında: https://www.kk-music.org/kkmd-ueyelere-oezel Bu konuda sorularınız varsa bize music@klasikkeyifler.org üzerinden email ile, bu sayfaya mesaj yazarak facebook üzerinden, ya da 0532 614 4955 numaradan whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.
Klasik Keyifler Müzik Derneği’ne üye olmak için; www.klasikkeyifler.org
@klasikkeyifler#sanalkk @klasikkeyifler @super_saiyan_amy @ozgroztl #klasikkeyifler #sanalkk
Topic:Minimalist Jam Session
Time: May 1, 2020 08:30 PM Istanbul
Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/82636576716?pwd=Z2JrNjJFL1NJTUt3QnhTM29DbFJKUT09
Meeting ID: 826 3657 6716
Password: 097922
ÖNCEKİ ETKİNLİKLER:Konservatuvarlarımız ( 1 )
Zoom etkinliklerinin bir yenisi ile yine karşınızdayız. Bu sefer devlet konservatuvarları ve özel üniversitelere bağlı müzik bölümleri hakkında konuşmak istedik. Zerhan Gökpınar moderatörlüğünde 3 ayrı bölümden oluşucak ‘Konservatuvarlarımız’ serisinde,Türkiye’nin dört bir yanından çok değerli eğitmenlerle beraber olacağız. Serinin ilk bölümünde Prof.Mesut İktu, Prof.Hazar Alapınar, Prof.Betil Başeğmezler ve Nejat Başeğmezler ile H.Ü Ankara Devlet Konservatuvarı, MSGSÜ Devlet Konservatuvarı ve Dokuz Eylül Devlet Konservatuvarı hakkında konuşulacaktır. Serinin ikinci etkinliğinde yine diğer devlet konservatuvarlarımız, serinin son etkinliğinde ise özel üniversitelere bağlı müzik fakülteleri ve müzik bölümleri hakkında konuşacağız.
@klasikkeyifler#sanalkk@zerhangokpinar klasik keyifler is inviting you to a scheduled Zoom meeting.
Topic: Konsevatuarlara Bakış
Time: Apr 29, 2020 21:30 Istanbul
Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81049838829?pwd=YTBPUHBURXhubnQwUzZ0SUphMCtiZz09
Meeting ID: 810 4983 8829
Password: 070637Sayfa düzeni: Tenise Yalçın evetbenim
İleti Haber: Klasik Keyifler bildirimi

Beğendiysen paylaş.

Yazar Hakkında

Sanatı, sanatçıyı, yaşamı paylaşmak…

Yorum yapın

Lütfen Güvenlik Kodunu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.