Gümüşlük Festival Akademisi Masterclass

Gümüşlük Festival Akademisi Masterclass Çalışmaları 24 Temmuz – 1 Ağustos tarihinde gerçekleşecektir. Festival süresince her gün aralıksız devam edecek olan 5 masterclass programına bu yıl 100 civarında öğrencinin katılımı bekleniyor.
24 – 29 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek keman masterclassına Gilles Apap eğitmen olarak katılırken, 25 Temmuz – 01 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek viyolonsel masterclassını viyolonsel sanatçımız Dilbağ Tokay verecek. 15 – 25 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan piyano masterclassına devlet sanatçımız Gülsin Onay, Rus piyanist Ilya Itin, İtalyan piyanist Romano Pallotini ve Kübalı piyanist Mauricio Vallina katılacak. 26 – 31 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek flüt masterclassına Bülent Evcil ve İtalyan sanatçı Raffaele Trevisani katılırken, eş zamanlı yapılacak gitar masterclassına G. Afrikalı gitarist Derek Gripper, ülkemizden Erdem Sökmen ve Brezilyalı virtüöz Egberto Gismomti eğitmen olarak katılacak.
24 Temmuz – 29 Temmuz 2017 25 Gilles Apap/ keman
Temmuz – 01 Ağustos 2017 Dilbağ Tokay/ viyolonsel
15 Ağustos – 25 Ağustos 2017 Gülsin Onay, Ilya Itin, Romano Pallotini, Mauricio Vallina/ piyano
26 Ağustos – 31 Ağustos 2017 Bülent Evcil, Raffaele Trevisani/ flüt
Eş zamanlı yapılacak gitar masterclassına  G. Afrikalı gitarist Derek Gripper, ülkemizden Erdem Sökmen ve Brezilyalı virtüöz Egberto Gismomti eğitmen olarak katılacak.

Sayfa düzeni: Tenise Yalçın evetbenim
Bilgi: Gülsin Onay
Haber İçerik: Gümüşlük Klasik Müzik Festivali

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir