İSİMSİZ, İBB ŞEHİR TİYATROLARI NIN YENİ OYUNU:

İBB ŞEHİR TİYATROLARI’NIN YENİ OYUNU:
 
    “İSİMSİZ”

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, İsimsiz adlı yeni oyunu seyirciyle buluşturuyor. Özgür Kaymak Tanık’ın yazıp yönettiği oyun 6-9 Şubat 2014 tarihleri arasında Üsküdar Kerem Yılmazer Sahnesi’nde seyirci karşısına çıkacak.
 
İsimsiz,yılbaşı gecesi kutlama için bir araya gelmiş bir ailenin başından geçen geceyi, insanların birbirini olduğu gibi kabul etmemesi üzerinden anlatıyor. Bu bakış acısıyla evin ahırında yaşayan hayvanlar tarafından da insanların bu durumu eleştiriliyor.
 
Dramaturgluğunu Dilek Tekintaş’ın, sahne ve kostüm tasarımını Nihal Kaplangı’nın, ışık tasarımını Mahmut Özdemir’in, efekt tasarımını Çağrı Han Ordu, makyaj tasarımını Elif Girgin’in yaptığı oyunda; Berrin Akdeniz Zoga, Caner Çandarlı, Mert Aykul, Ceren Hacımuratoğlu, Defne Gürmen Üstün, Pınar Aygün, Zeynep Göktay Dilbaz, Selin İşcan, Musa Arslan, Emre Karaoğlu, rol alıyor.
 
 
Not:4 Şubat 2014 tarihinde saat 20.00’de Üsküdar Kerem Yılmazer Sahnesi’nde genel prova yapılacaktır. Görüntü almak ve röportaj yapmak isteyenler İBB Şehir Tiyatroları basın bürosu ile irtibata geçebilirler.

 
  İBB ŞEHİR TİYATROLARI PROGRAM: 


isimsiz Oyun İBB
  HABER KAYNAK:
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİR TİYATROLARI MÜDÜRLÜĞÜ
Gümüş Cad. No.3 Harbiye-ŞİŞLİ İSTANBUL
Basın Ve Halkla İlişkiler – 0212 455 39 34 – 0212 455 39 35 / Faks: 0212 449 51 41
https://www.facebook.com/istanbulsehirtiyatrosu
https://twitter.com/sehir_tiyatrosu
e-mail: basin.yayin@ibb.gov.trweb: www.ibst.gov.tr

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir