KAV GENÇ SANAT GENÇ ETKİ II/TRIPART II KAV GENÇ SANAT GENÇ ETKİ II/TRIPART II 10 OCAK 2013 DE SANATSEVERLERLE BULUŞUYOR.

KAV GENÇ SANAT GENÇ ETKİ II/TRIPART II

 KAV GENÇ SANAT GENÇ ETKİ II/TRIPART II 10 OCAK 2013’DE SANATSEVERLERLE BULUŞUYOR.

NESLİHAN ÖZTÜRK, ZEYNEP PEHLİVAN, ERCAN SERT
10 OCAK – 02 ŞUBAT 2013
 

“GENÇ ETKİ II / TRIPART II” 10 Ocak 2013’ te sanatseverlerle buluşacak. Geride bıraktığımız 2012 yılının Eylül ayında Ankara’da sanatseverlere kapısını açan KAV Genç Sanat, yeni yılın ilk ayında farklı disiplinlerden genç sanatçıları; Neslihan Öztürk, Zeynep Pehlivan ve Ercan Sert’i ağırlıyor.

Neslihan Öztürk, çizim ve boyayı kullanarak, hayal dünyasında yer alan figürleri ve ardındakileri masalsı bir ifadeyle tuvallere aktardığı resimleri ile, Zeynep Pehlivan atık malzemeleri yaşamsal birer öğe haline getirdiği heykelleri ile, Ercan Sert ise figürlerini boyutlandırarak ışık ve kompozisyon değerleriyle başarılı bir şekilde harmanladığı resimleri ile sanatseverlerle beraber olacaklar.

Sanata olan ilgiyi artırmak, genç sanatçılara destek olmak, sanat ve sanatseverlerin buluşmasını sağlamak ve sanatsal kavramların daha çok tartışılmasına zemin hazırlamak amaçlarıyla kurulan KAV Genç Sanat’ın sergilerinden elde edeceği tüm gelir Kılınçarslan Eğitim, Kültür ve Sanat Vakfı’na aktarılarak öğrencilere karşılıksız burs olarak bağışlanmaktadır.

  

 
“GENÇ ETKİ II / TRIPART II” sergisi 02 Şubat 2013 tarihine kadar Pazar, Pazartesi hariç her gün 10:30- 18:30 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Haber kaynak: Ercan Sert  erjansert@gmail.com

http://www.kavakfi.org.tr/sergi-2/genc-kusak-resim-sergisi.php

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir