SİYA SİYABEND Konseri 5 Şubat AİKM

AİKM’de "Siya Siyabend" Konseri (Yapıldı: Saklı Haber)

siya siyabend

Reggie’den rock müziğe kadar çeşitli türden müzikleri kendilerine has üsluplarıyla yorumlayan Siya Siyabend Grubu 5 Şubat Perşembe Günü Attila İlhan Kultur Merkezi’nde olacak. Profesyonel bir grup olmasının yanı sıra çoğunlukla sokakta çalmayı tercih eden grup, uzun bir süreden sonra ilk kez ATTİLA İLHAN KÜLTÜR MERKEZİ’nde sahne alacak…

Sokaktaki samimi ve sıcak muahbbetlerini doyumsuz müzikleriyle izleyenlere aktaracak olan grup programını, 5 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00-24.00 arasında gerçekleştirecek. Katılım için şimdiden yer ayırtmanızı tavsiye ederiz.

siya siyabend   siya siyabend

siya siyabend 1996 ilkbaharda Devrim Çetinkayalı ve Murat Toktaş’ ın projesi olarak oluşturuldu, sonraları Murat Öztürk ve Ahmat Öztürk, Memduh, Okan, Pascal, Garbis, Orçun, Ferhat, Hakan v.b. gibi pek çok müzik adamıyla çalıştı.

SİYASİYABEND 2008

siya siyabend grubu bugün Hakan Özboz, Memduh Özdemir, Murat Toktaş , Erdem, li kadrosuyla yoluna devam etmektedir, albüm çıkarmamıştır, pek çok demosu vardır. Doğaçlama öykü anlatan Murat’ın vokali doğaçlama çalınan müzikle ssb sezgisel düş görücü bir öykü bilimcilik eylemidir… Belli bir türe bağlı kalmayarak ekin vermeye devam etmektedir. siyasiyabend.com adlı birde siteleri yeni açılmıştır….

Konser: Siya Siyabend
Tarih: 5 Subat Persembe
Saat: 20.00 – 24.00
Bilet: 10 YTL

İletişim:
0 212 293 42 42
 

Haber Kaynak: AİKM ileti haber: Nilüfer Uysal
Haber Düzenleme: Tevfik Yalçın evetbenim
www.siyasiyabend.anatolianrock.com
www.siyasiyabend.com
www.attilailhankulturmerkezi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir